Obchodné podmienky

Online portál a obchod www.croco-pero.sk je prevádzkovany firmou Officepoint24 s.r.o. Kontaktné údaje firmy Officepoint24 s.r.o. sú dostupné na webovej stránke www.croco-pero.sk v sekcii Kontakt.

Predaj na internetovom portáli www.croco-pero.sk sa riadi Zákonom o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji § 12 zákona č. 108/2000 Z.z.

Objednávka

Objednať tovar si môžete uskutočením objednávky v online obchode www.croco-pero.sk, alebo zaslaním emailovej správy na adresu objednavky[at]croco-pero.sk.

Objednávka sa považuje za platnú a záväznú a teda sa stáva kúpnou zmluvou medzi predávajúcim a kupujúcim za týchto podmienok:

  • Pri objednávke na www.croco-pero.sk a platbou cez platobný portál Paypal.com alebo bankovým prevodom na účet spoločnosti Officepoint24 s.r.o. vyplnením a odoslaním objednávkového formulára a zrealizovaním platby, teda po autorizácii platby danou metódou.
  • Pri objednávke na www.croco-pero.sk a platbe na dobierku vyplnením a odoslaním objednávkového formulára, potvrdením podmienok platby na dobierku a spätným potvrdením objednávky pomocou emailu alebo telefonicky.
  • Pri objednávke emailom na objednavky[at]croco-pero.sk spätným potvrdením objednávky a zrealizovaním platby cez CardPay, Paypal alebo bankovým prevodom alebo potvrdením podmienok platby na dobierku.

Storno objednávky

Stornovať objednávku zo strany kupujúceho je možné do 2 hodín telefonicky (kontakt uvedený v sekcii „Kontakt“) alebo emailom na objednavky[at]croco-pero.sk, bez udania dôvodu. V tomto prípade nebude zákazníkovi účtované žiadne penále.

Ak kupujúci zruší objednávku neskôr ako 2h po začiatku jej platnosti, je firma officepoint24 s.r.o. oprávnená nárokovať si škodu týmto spôsobenú, ako napríklad balné, poštovné alebo iné priamo súvisiace a preukázateľné náklady s touto objednávkou.

V prípade platby cez CardPay alebo Paypal Vám bude zaplatená suma, znížená o penále a náhradu škody, vrátená najneskôr do 30 dní dohodnutou formou – prevodom na účet v banke, alebo poštovou poukážkou. Poplatky spojené s vrátením kúpnej ceny znáša kupujúci.

V prípade objednávky tovaru, ktorý sa nenachádza na sklade, skontaktujeme Vás do 24h s infromácii o najbližšom termíne dostupnosti alebo s návrhom.

Platba

V online obchode www.croco-pero.sk poskytujeme nasledovné formy platby,

Paypal – platba cez platobný portál www.paypal.com,

Cardpay – platba platobnou kartou,

Verified by VISA Mastercard SecureCode
ďalšie informácie ďalšie informácie

Dobierka – platba pri preberaní zásielky,

Bankový prevod na účet firmy officepoint24 s.r.o. (údaje zobrazené pri platbe alebo v sekcii „Kontakt“),

Konečná cena objednaného tovaru je súčet predajnej ceny všetkých tovarov v objednávke, poštovného a balného a odpočítanej hodnoty prípadnej zľavy. Ceny sú zobrazované v EUR vrátane DPH a platby sú realizované v EUR.

Dodanie tovaru

Tovar zakúpený na www.croco-pero.sk Vám pred odoslaním bezpečne zabalíme aby sa tovar počas prepravy nehýbal v rámci balenia. Každá zásielka, ktorú odošleme, bude zabalená v novom obale.

V prípade že pri preberaní zásielky bude balenie poškodené, prosím odfoťte poškodené miesto a kontaktujte nás telefonicky na telefónnom čísle, ktoré nájdete v sekcii kontakty. V prípade, že zásielku preberáte od Slovenskej pošty, tovar preberte a kontaktujte nás pred otvorením zásielky. Ak poškodenú zásielku preberáte od kuriéra, tovar nepreberte a kontaktujte nás telefonicky.

Dodávku tovaru realizujeme

  • Slovenskou poštou - Balík doručený na adresu (4,30€), Balík doručený na poštu (3,10€) alebo Expres kuriér (6,20€).
  • kuriérom - u kuriéra spoločnosti DPD je možné za dobierku platiť aj kartou (5,10€).
  • osobným odberom na pobočkách Zásielkovne - osobný odber je možné prebrať na Vami zvolenej pobočke. Včas budete informovaný cez SMS, táto forma je spoplatnená cenou 2,30€.
  • osobným odberom v Bratislave - tovar si môžete, po telefonickom dohovore, bezplatne vyzdvihnút v sklade na Dvojkrížnej 9, Bratislava.

Časťou zásielky je okrem tovaru aj faktúra alebo iný daňový doklad za tovar.

Vrátenie tovaru

Kupujúci má právo na vrátenie tovaru v lehote do 14 dní bez udania dôvodu. Lehota 14 dní začína plynúť dňom doručenia tovaru kupujúcemu. Tovar musí byť v prípade vrátenia doručený v rámci 14 dní na poštovú adresu uvedenú v sekcii Kontakt, rozhodujúcim je dátum podania na pošte alebo inej forme dopravy.

O úmysle vrátiť tovar zakúpený na www.croco-pero.sk nás prosím informujte telefonicky alebo emailom.

Tovar musí byť nepoužívaný, nepoškodený a kompletný, so všetkými štítkami a v pôvodnom balení, k zásielke musí byť pribalený doklad o kúpe.

Reklamácie

Na tovar zakúpený na www.croco-pero.sk sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov.

Ak sa na zakúpenom tovare prejaví v priebehu záručnej doby závada, kupujúci má možnosť produkt reklamovať. Reklamácie sú vybavované:

Po predbežnom uznaní reklamácie emailom alebo telefonicky má kupujúci možnosť zaslať reklamovaný tovar poštou alebo priniesť osobne na adresu uvedenú v sekcii Kontakt.

K reklamovanému tovaru musí byť priložený doklad (kópia dokladu) a popis reklamovanej závady. V prípade nesplnenia niektorej z podmienok reklamácie tovaru, bude reklamovaný tovar zaslaný kupujúcemu späť na Dodaciu adresu,

Predávajúci v lehote do 30 dní od prijatia reklamácie (pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok) tovar opraví alebo vymení za nový, alebo oznámi kupujúcemu (na základe Vyjadrenia servisu), že jeho reklamácia nie je oprávnená.